Tämän vuoden GameXpo-pelimessut saivat lukijoilta täystyrmäyksen. Pelaaja-lehti kääntää katseen kuitenkin jo ensi vuoteen, sillä toimitus on joka vuosi saapunut paikan päälle Suomen nimekkäimmille pelimessuille.
Tämän viikon ”jatkokysymys” kuuluukin kaikessa yksinkertaisuudessaan, tulisitko moikkaamaan Pelaajan toimitusta ensi vuoden GameXpo-messuilla? Toivoisimmekin avoimissa kommenteissa myös palautetta ja toiveita siitä, minkälaisen sisällön kokisitte Pelaajan toimituksen osalta arvokkaaksi ja katsastamisen arvoiseksi messuilla.
Vastausvaihtoehdot ovat:
- Tulisin!
- Tulisin, jos olisi enemmän Pelaajan järjestämää ohjelmaa ja sisältöä
- Tulisin, jos messujen pelitarjonta olisi parantunut huomattavasti
- Tulisin, jos saisin saisin vapaalipun messuille
- En tulisi, Pelaajan toimituksen moikkaaminen ei ole riittävä syy tulla messuille
- En tulisi, koska Helsingissä järjestettävät messut ovat liian kaukana
- En tulisi, koska en usko messuilla olevan tarpeeksi uusiutumiskykyä
- En tulisi millään ilveellä
Vastata voi rullaamalla alaspäin Pelaajalehti.comin etusivua tai vaihtoehtoisesti täällä!
Omaa vastaustaan ja siihen johtaneita painavia syitä voi perustella alla olevassa kommentointisarakkeessa. Parhaat, hauskimmat tai mieleenpainuvimmat kommentit nostetaan esille ensi viikon kyselykatsauksessa. Mikäli et ole rekisteröitynyt sivustolle kommentoidaksesi, asian voi helposti korjata täältä